cs sk

durgol® swiss espresso® má ochranné složení

Ochranné složení pro moderní přístroje na espresodurgol® swiss espresso® má ochranné složení pro novou generaci přístrojů

durgol® swiss espresso® obsahuje účinné ochranné látky bránící vzniku koroze, a proto ani časté a dlouhodobé odvápňování tímto speciálním tekutým přípravkem nezpůsobuje korozi kovových vnitřních částí. To platí pro všechny používané kovy moderních přístrojů - ocel, mosaz, měď i hliník.

Při působení uvnitř přístroje vytvářejí inhibitory koroze ochranný film, který se na molekulární úrovni naváže na kov a kyselina (účinná odvápňovací látka) tak dostane příležitost reagovat pouze s vápenatými usazeninami. Odvápňování pomocí durgol® swiss espresso® navíc trvá jen krátce.

Tyto speciální chemické látky mohou být pouze v tekuté formě, proto jej nemohou tablety nebo prášek z principu obsahovat. Jejich homogenní sloučení do tekutiny spolu s kyselinou je přitom obtížné, proto je durgol® swiss espresso® svým složením i účinkem mezi odvápňovači ojedinělý.

Při svém působení durgol® swiss espresso® téměř nepění, proto odvápňuje opravdu všude, ve všech částech a po celé ploše vnitřních armatur.